Drobečková navigace

Úvod > Produkty > Katalog ostatních výrobců

Dodáváme zákaznická řešení

Spolupracujeme se špičkovými výrobci, abychom vám dodali zákaznická řešení na míru. Mezi produkty najdete pneumatické válce, armatury, technologie na úpravu vzduchu, ventily a další příslušenství. Hlavním a nejdůležitějším parametrem je pro nás požadavek zákazníka. Vy si řekněte s čím potřebujete pomoci a my vám nabídneme technicky nejvhodnější řešení.

Specifická technologická řešení

Každá výroba a každý průmyslový podnik mají své konkrétní požadavky. Vycházíme vám vstříc. S námi získáte řešení na míru, ať už potřebujete předsmontované technologie na úpravu vzduchu či speciální pneumatické pohony. Naším typickým výrobkem je například dvouruční bezpečnostní pneumatické ovládání, které stačí přimontovat k pracovnímu stolu, zapojit hadice a můžete začít pracovat.

Hlavní výhody dodávek

Spolupracujeme s předními výrobci, především s firmou Festo, která patří ke špičce v tomto oboru. Všechna řešení vychází pouze z požadavků zákazníků. Jediným limitem jsou naše výrobní možnosti.

Konkrétní výrobky

Vyrobíme vám například pneumatický pohon o průměru 360 mm se zdvihem 4 750 mm. Zajistíme výrobu s různými zdvihy od 2 500 do 4 500 mm. Samozřejmě, jde o unikátní technické řešení.

Potřebujete se na cokoli zeptat? Napište nám, nebo zavolejte.