VÝROBA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Na základě jednání s našimi zákazníky se setkáváme i s požadavky na  výrobu  nových strojů  a zřízení, případně s nutností konstrukčních úprav  stávajících technologií. 

Většina námi navrhovaných a dodávaných technologií je koncipována s ohledem  na konkrétní  požadavky ze strany zákazníků a v drtivé řadě případů se jedná právě o  prototypy.  Některé naše výrobky si lze prohlédnout v připojené fotogalerii, ale větší  část naší výroby  (z důvodu ochrany know-how),  nelze bohužel  prezentovat.

Při realizaci těchto zakázek se soustředíme především na zvýšení  automatizace výroby a  přidanou hodnotu lepší funkce a spolehlivosti. V praxi to znamená, že sice  můžeme  navrhnout, vyrobit a dodat například dopravník, ale takových firem je trhu  poměrně hodně.

Proto se snažíme doplnit „obyčejný“  dopravník například o funkci  počítání  kusů, skenování  výrobků, jejich třídění atd..

Tím se tyto zařízení posouvají na vyšší  technickou úroveň, která  garantuje nejen jejich vyšší efektivitu výroby, ale i lepší zhodnocení  investic do výrobních zařízení.

Referenční galerie

1
2
3
4
5
6
7
8
9
002
004
005
007
IMG_3305

Napište nám

EDB IPK

Naše aktuální nabídky: CZ